דף הביתHome page / קמפיינים / ביגוד לילדים לחג השבועות תשפ 2020

ביגוד לילדים לחג השבועות תשפ 2020

במסורת היהודית נהוג כי לפני שאנו מסבים בשמחה לשולחן החג, עלינו לבדוק ולוודא שלא נותר מישהו בסביבתנו שידו לא משגת את צרכי החג, כפי שמובא בזוהר הקדוש: "כי בכל החגים והזמנים צריך האדם לשמוח ולשמח לב עניים", וכך גם כתב הרמב"ם.

בימים כתיקונם, מעניקה מן שמיא תלושי קניה לבגדי ילדים למשפחות רבות קודם חג הפסח, במסגרת מבצע מורחב של "קמחא דפסחא", כך שהמשפחות מצטיידות בבגדי חג עבור חג הפסח וחג השבועות, וכן בגדים לימות החול עבור עונת האביב-קיץ. בשנה זו, עקב הקורונה לא פעלו חנויות הבגדים קודם חג הפסח, ולכן אנו מעוניינים להעניק את בגדי החג כעת לרגל חג השבועות, כשלאור המצב הכלכלי המורכב של המשפחות בעקבות הקורונה, הצורך במענק זה וחשיבותו גוברים עוד

חבילת ביגוד לשבת וחג ועבור עונת הקיץ הקרבה:

2 סטים חגיגיים                240 ₪

2 סטים ליום-יום               160 ₪

6 זוגות גרביים                   60 ₪

פיג'מה / כותונת                  30 ₪

הלבשה תחתונה                 50 ₪

סך עלות הסל:                  540 ₪

נבקש להעניק סל כולל ומכובד בשווי של 540 ₪, עבור לפחות 280 ילדים מאזור הדרום הנמצאים ברשימת התמיכה של הקרן. עבור ילדים אלו מדובר במתנה עצומה, המאפשרת להם להרגיש כמו כולם, ולחוש שמחת חג אמיתית. חלוקת התלושים מתבצעת בשיטה המכבדת מאוד את המקבל, ומאידך מאפשרת לנו לוודא שהנתינה השיגה את יעדה – 'מן שמיא' מעניקה תלושי לקניה ברשת בגדי ילדים, כאשר הילדים וההורים נהנים מחווית קניה ממש כמו כולם, ואנו יודעים שהנתינה מגיעה עד לילדים אשר ילבשו חג.

0 תורמים

תלושי ביגוד לילדים

280 היעד 0 נתרמו
0%

קח חלק בפעילות והפוך להיות שותף!

תלושי ביגוד לילדים
540
סכום אחר
התרומה שלי:
0
שם מלא הוזן בהצלחה נא להזין שם מלא תקין
כתובת דואר אלקטרוני הוזנה בהצלחה נא להזין כתובת דואר אלקטרוני תקינה
מספר טלפון הוזן בהצלחה נא להזין מספר טלפון תקין