דף הביתHome page / קמפיינים / מצילים את העיניים של אביגיל

מצילים את העיניים של אביגיל

כשההורים של אביגיל בת השנתיים נכנסו אל חדר הלידה, ליבם נמלא בהתרגשות. זו עבורם הלידה הראשונה, בעוד זמן קצר יהפכו להורים. אך לאחר הלידה, ההתרגשות הגדולה התחלפה בדאגה עמוקה. אביגיל נולדה עם בעיות בלב ובמוח, ועם מום קשה בשני עיניה, הגורם לעיוורון. הורים מסורים כמוהם לא יוותרו, ומאז הלידה הם מתרוצצים בין טובי הרופאים, ועושים כל פעולה שתוכל לשפר את מצבה.

בגיל שנה, התייעצו עם מיטב הרופאים בישראל כיצד יהיה ניתן לאפשר לאביגיל לזכות למאור עיניים, אך הם בפה אחד – אין סיכוי שהילדה תראה. פנו ההורים אל הרב פירר, ולאחר חיפוש ממושך הפנה אותם לפרופסור זיידמן, מומחה בעל שם עולמי מארצות הברית, על מנת שיבדוק את הילדה הקטנה. לאחר בדיקתו, החליט פרופסור לנתח את עין ימין, וברוך ה’ – הניתוח עבר בהצלחה.

מאז הניתוח אביגיל החלה להיות פעילה יותר, סקרנית יותר וניידת יותר. אך במהלך השבועות האחרונים העין השמאלית, שלא נותחה, התכסתה במעין צלקת לבנה שמסתירה לה את שדה הראיה. היא מתקשה לזהות משחקים שהכירה, הפכה חרדתית לסביבה, עד שהפסיקה לאחרונה לראות בעין זו.

בהתייעצות דחופה עם מיטב הרופאים ובראשם פרופסור אברהם שפירר, מנהל מחלקת עיניים בתל השומר, ובעצה עם הרב פירר, הוחלט להטיס את אביגיל שוב בדחיפות לפרופסור זיידמן בארה”ב, לניתוח בעין שמאל.

עלויות הניתוח הקודם יחד עם הוצאות הנסיעה הגיעו לסך 67,000 דולר, אשר נלקחו כהלוואה מהבנק, מחברים ומבני משפחה. עלות הניתוח המתוכנן יחד עם הוצאות הנסיעה מוערך בסך של 29,000 דולר, כאשר לאחר הניתוח יצטרכו להשאר בארה”ב למשך כמה חודשים להמשך טיפול ומעקב.

במשך כל הזמן הזה, ההורים המסורים נאלצים להעדר מעבודתם, כמלבד המאמצים להציל את ראייתה של אביגיל, עליהם לטפל בבעיות נוספות שיש לפעוטה בלב ובמוח. לאור ההתחייבויות שלקחו לכיסוי הניתוח הקודם, ועלויות הענק של המשך הטיפול והשיקום של אביגיל, זועקים ההורים: גם אם הסיכוי קטן ביותר, אנחנו נלחם על החיים של הילדה שלנו, אנחנו נלחם על מנת לאפשר לה בעזרת ה’ לראות!

לאחר שהמסמכים הרפואיים והמלצות המומחים הגיעו לידי עמותת מן שמיא, אנו פונים אליכם – אנא תרמו בעין יפה ועזרו לנו להציל את ראייתה של אביגייל הקטנה.

קח חלק בפעילות והפוך להיות שותף!

0
סכום הוזן בהצלחה נא להזין סכום תקין
שם מלא הוזן בהצלחה נא להזין שם מלא תקין
כתובת דואר אלקטרוני הוזנה בהצלחה נא להזין כתובת דואר אלקטרוני תקינה
מספר טלפון הוזן בהצלחה נא להזין מספר טלפון תקין