מי אנחנו

דף הביתHome page / מי אנחנו

קרן “מן שמיא” הוקמה ע”י אירית ואברהם שחק אבני ומשפחתם יחד עם רבה הראשי של קפריסין הרב אריה זאב רסקין, מתוך אמונה כי “כל ישראל ערבים זה לזה” והכרה בכך שהעם היהודי העתיק שתרם כה רבות לעולם שרד בין היתר בזכות העזרה ההדדית העמוקה, הטמונה בערכי העם.

בשנים האחרונות קמו מאות ארגוני סיוע ומפעלי חסד, המורכבים מאנשים המלאים בכוונות טובות, הזוכים לתמוך ולהציל נפשות על בסיס יום יומי. הגישה החדשנית של “מן שמיא” היא בטיפול בשורש הבעיה, על ידי קשר בלתי אמצעי עם האדם הזקוק לעזרה.

ייחודיות הקרן והסיבה שבשלה היא הוקמה, הוא הצורך בדרך חדשה, בחשיבה אחרת ובגישה יצירתית לסיוע לזקוקים לכך, ההכרח לשנות את הגישה הבירוקרטית האירגונית לטובת פעולה ישירה מול הצד המקבל.

מייסדי הקרן מאמינים כי בורא העולם העניק מחסדיו למשפחת אבני ונתן להם את הזכות להיות בצד של הנותנים והמסייעים לאלו הזקוקים לעזרה. הצעד הראשון כבר נעשה וכעת תוכלו גם אתם להצטרף לקבוצת המייסדים של הקרן החשובה ובזכות הטוב שניתן לכם להפוך יחד את העולם למקום טוב יותר.

המייסדים

הרב אריה זאב רסקין

הרב רסקין נולד בשנת 1973 ומכהן כרב הראשי לקפריסין, אליה הגיע בשנת 2003 יחד עם משפחתו על מנת להחיות את היהדות באי

גב' אירית אבני

גב' אירית אבני נולדה בשנת 1969 והיא אשת עסקים ופילנתרופית, אשר יחד עם בעלה היו ממקימי קרן 'מן שמיא' מתוך שאיפה להרבות אור וחסד בעולם.